Araba Kar Çamur Kapalı Kanca Plaka Katlanabilir Skid Plaka Lastik kaymaz mat Sandy Kar Zinciri Tekerlek Anti-Skid Lastikler snowboard

₺180.18

-13 %

₺209.51

Yeni ürün

Stokta var

Ürün Uzunluk 60cm
Ürün Genişlik 18cm
Ürün Ağırlığı 1451g
Malzeme Türü SUV
Marka Adı ToHuu
öğe Türü Snow Chains
Dropship support

Bullet Puan:
1 、 üstün performans: sağlamak için Kullanılan acil çekiş araba lastikleri için tutmak, uzak kar, buz, çamur veya kum. En iyi alternatif lastik zincirleri. Bu çekme pedi için uygundur en otomobil, Suv, transfer, kamyon ve minibüs lastikler.
2 、 benzersiz tasarım: kaymaz doku ve eğimli örgü kenar tasarımı Ile, mükemmel çekiş ve lastik kavrama artırır vardır. Benzersiz üç-sahne katlanır tasarım için çeşitli karmaşık arazi.
3 、 yüksek-kaliteli malzemeler: ağır PP plastik malzeme, düşük sıcaklık direnci, yüksek mukavemetli, iyi tokluk ve kırmak kolay değil. Yüksek kaliteli metal konnektörler güvenli dayanıklılık ve esneklik için iki plastik pedleri bağlamak.
4 、 kolay taşımak için: 2 adet, işık ve kompakt, kolay temiz, doğrudan saklanabilir gövde. Bu yüklü gerekmez gibi normal bir lastik zinciri, sadece lastik ve sürücü sorunsuz altında yerleştirin.

Ucuz Araba Kar Çamur Kapalı Kanca Plaka Katlanabilir Skid Plaka Lastik kaymaz mat Sandy Kar Zinciri Tekerlek Anti Skid Lastikler snowboard, Yüksek Kalite Araba Kar Çamur Kapalı Kanca Plaka Katlanabilir Skid Plaka Lastik kaymaz mat Sandy Kar Zinciri Tekerlek Anti-Skid Lastikler snowboard, Çin Kar Zincirleri Tedarikçiler