ABPM50 24 saat Gezici Kan Basıncı Monitörü Holter AKBM Holter yazılım ile BP Monitör contec

₺586.78

-4 %

₺617.66

Yeni ürün

Stokta var

öğe Türü Blood Pressure
Marka Adı CONTECMED
Emtia Kalite Belgelendirme FDA,CE
uygulama Kol
malzeme nothing
Model Numarası ABPM50+Adult cuff
boyut nothing


IMALATı: CONTEC TıBBI SISTEMLERI CO., LTD
Modeli: Elektronik Tansiyon Aleti-ABPM50
Biz teslim Amerikan alıcılar ABD depo, Diğer alıcılar için biz Çin depodan teslim. Anlayışınız için teşekkürler!
Giriş
ABPM50 bir tutamak ayaktan kan basıncı monitör, osilografi göre tasarlanmış teorisi. Cihaz monitör insan vücudu kan basıncı kadar 24 saat sürekli ve dinamik, sağlayan doğru için temel tanı. Kullanmak için geçerlidir hastane, klinik ve diğer tıbbi kurumlar.
Özellikleri Ürün özellikleri: 1) kompakt ve taşınabilir, kullanıcı-arkadaş arayüzü, kullanımı kolay 2) hasta aralığı: yetişkin, pediatrik, yenidoğan 3) 24 saat ayaktan NIBP izleme fonksiyonu, 350 gruba kadar ayaktan NIBP veri kaydedilebilir için bir kez. 4) mükemmel kombinasyonu otomatik ve manuel ölçüm yöntemi, 300 gruba kadar veri manuel ölçü tarafından bir kez için kaydedilebilir. 5) yüksek çözünürlüklü renkli TFT ekran, güçlü görünürlük 6) veri yorum arayüzü tarafından gibi "veri listesi", "eğilim grafiği", "büyük yazı", NIBP veri bir bakışta açıktır 7) ekran düşük güç istemi, alarm, hata mesaj ve zaman 8) iki türlü kaynağı ünitesi: mmHg/kPa 9) ekran arayüzü Çince ve İngilizce arasında geçiş yapılabilir 10) parametre alarm atmayın fonksiyonu isteğe bağlıdır 11) PC ile iletişim, PC yazılımı veri inceleme elde edebilirsiniz, ölçülen sonuçlar analizi, görünümü eğilim grafiği, raporlar baskı ve diğer fonksiyonları Yazılım özellikleri: 1) USB arayüzü tarafından cihaza bağlayın. 2) indir NIBP ölçü sonucu terminal cihazı. 3) ekran scoop-şekil eğilim grafiği, dolum-tipi eğilim grafiği, histogram, pasta grafik, korelasyon çizgi grafiği. 4) düzenlemek her parça NIBP veri, ve bu ek açıklama ekleyin. 5) düzenleme temel bilgi, doktor tavsiyesi, NIBP durum talimat, mevcut tıp-taken bilgiler, vb. 6) destek raporu baskı ve baskı önizleme.

Ucuz ABPM50 24 saat Gezici Kan Basıncı Monitörü Holter AKBM Holter yazılım ile BP Monitör contec, Yüksek Kalite ABPM50 24 saat Gezici Kan Basıncı Monitörü Holter AKBM Holter yazılım ile BP Monitör contec, Çin Tansiyon Tedarikçiler