Neewer NW (B-3) 6 inç Stüdyo Mikrofon Mic ile Yuvarlak Şekil Rüzgar Pop Filtre Maskesi Kalkanı Standı Klip (siyah Filtre)

₺54.84

-12 %

₺62.33

Yeni ürün

Stokta var

Model Numarası NW(B-3)
Marka Adı NEEWER
renk Siyah

stüdyo Mikrofon Mikrofon Rüzgar Ekran Pop Filtre Maskesi Shied ^ Uçucu madde için kayıt etkili sensör gelen ışık miktarını azaltır etkilemeden. açık ve parlak gün ışığı çekim durumlar için uygundur. elle ayarlamak için izin verir nötr yoğunluk ND400 için ND2 serbestçe farklı ışık durumuna göre. geniş diyafram sağlar ve daha uzun pozlama süresi ve jello etkisi ortadan kaldırmak için yardımcı olur. hafif yüksek çözünürlüklü optik cam yapılmış. ürün Açıklaması açıklama: * sizin mikrofon korur gelen fazlası istekli sanatçılar üzerinde neden tükürmek. * 360 Derece esnek boynu tutucu, kullanım için uygun. * döner montaj için kolay kurulum. * ayarlanabilir kelepçe herhangi mic standı güvenli giderir. * hassas konumlandırma için kaz neck. * ayrıca tükürük birikimi mikrofonu koruyabilirsiniz. * yaygın bir kayıt stüdyosu. paket İçeriği: * 1x Stüdyo Mikrofon Mikrofon Rüzgar Ekran Pop Filtre Maskesi Shied not : mikrofon Dahil Değildir!

Ucuz Neewer NW (B 3) 6 inç Stüdyo Mikrofon Mic ile Yuvarlak Şekil Rüzgar Pop Filtre Maskesi Kalkanı Standı Klip (siyah Filtre), Yüksek Kalite Neewer NW (B-3) 6 inç Stüdyo Mikrofon Mic ile Yuvarlak Şekil Rüzgar Pop Filtre Maskesi Kalkanı Standı Klip (siyah Filtre), Çin Mic Standı Tedarikçiler