Yeni Xiaomi Deerma Taşınabilir Elektrikli pamuk tiftiği temizleyici Saç Topu Giyotin Kazak Sökücü Motor Düzeltici Gizli Yapışkan Saç Tüp

₺100.82

-30 %

₺144.06

Yeni ürün

Stokta var

Tipi Hava Temizleyicisi Parçaları
Model Numarası Deerma Electric Lint Remover Portable Hair Ball Trimmer
Marka Adı XIAOMI
Working time 45 minutes
Charging time 2 hours
Battery built-in lithium-ion battery
Motor speed 7000rpm
Noise less than 75dB
Working current 350mA and less
Working voltage 5V
Rated power 3W
Rated voltage 3.7V


Açıklamaları:
Nasıl giysi yapmak için boncuklanma kolayca? Belki bir düzeltici. Bu Elektrikli pamuk tiftiği temizleyici Etkin bir giysi iki sorunları çözmek boncuklanma ve giysi yapışkan tüyleri, bakım giyim derinden olabilir aynı zamanda. Kaldırmak için uygun lint ve temizleme saç top kumaş kazak. Mükemmel için kazak, eşarp, pantolon, etek, yelek.
Özellikleri:
- Gizli tipi saç toplama teneke kutu:
Sadece uzay kullanımını maksimize, ama aynı zamanda her türlü basit operasyon ve etkili kaldırmak elde yabancı nesneler gibi saç ve toz.
- Giyim koruyucu net:
Bu etkili sharp kenarı sharp bıçak ve önlemek giyim olmaktan kesim tarafından hata.
- Iç sirkülasyon saç toplama sistemi:
Kullanırken, doğrudan saç top taşınan edilebilir depolama tankı güçlü hava akımı tarafından, günlük temizlik için uygun.

Ucuz Yeni Xiaomi Deerma Taşınabilir Elektrikli pamuk tiftiği temizleyici Saç Topu Giyotin Kazak Sökücü Motor Düzeltici Gizli Yapışkan Saç Tüp, Yüksek Kalite Yeni Xiaomi Deerma Taşınabilir Elektrikli pamuk tiftiği temizleyici Saç Topu Giyotin Kazak Sökücü Motor Düzeltici Gizli Yapışkan Saç Tüp, Çin Hava Temizleyici Parçaları Tedarikçiler