FELYBY 3 Milyon Kablosuz Fare Anti-Parmak Izi Akıllı USB Profesyonel Oyun bilgisayar için fare Ofis Oyun Yüksek Kalite

₺43.61

-28 %

₺61.39

Yeni ürün

Stokta var

renk black, red
arabirim Tipi USB
el Yön sağ
Marka Adı FELYBY
Güç Türü Pil
Brüt Ağırlık 100g
Number of Rollers 1
Buton Sayısı 6
tip 2.4Ghz Kablosuz
çalışma modu Opto- elektronik
DPI 2400
Model Numarası F2
stil Parmak
pazara Dec-04
paket Hayır
color black OR red
Features Lightweight and flexible


2.4G kablosuz fare dizüstü bilgisayarlar her türlü için uygundur, PC veya masaüstü, taşınabilir ve kullanıcı dostu. Çalışma aralığı kadar 10 metre. Ayrıca, 6 düğmeleri ile geliyor, dahil advance düğme ve geri çekilme düğmesi, daha rahat işlemleri için. Ve 4-seviye ayarlanabilir DPI çeşitli ihtiyaç karşılamak yapar. Ayrıca, ergonomik şekli size çok rahat fare deneyim.
2.4G kablosuz fare, çalışma aralığı kadar 10 metre. Mini USB adaptörü, tak ve çalıştır, altındaki saklanabilir. Güç tasarrufu için bir güç anahtarı ile gel. 6 düğmeler, daha uygun işlemleri için, dahil sol/sağ düğme, kaydırma tekerleği, DPI düğmesi, advance/geri çekilme düğmesi. Hızlı başparmak fonksiyonu: önceden düğme ve geri çekilme ile düğme, hızlı ileri veya geri zaman web tarama, ileri veya geri aynı klasör pencere. Maksimum çözünürlük: 2400 DPI, ve 4-seviye ayarlanabilir DPI: 1000/1200/1600/2400 DPI, çeşitli ihtiyaç karşılamak. Ergonomik şekli, fit altında rahatça avuç, etkin bir yorgunluk azaltarak sırasında yoğun çalışma. 2 * AAA piller tarafından desteklenmektedir (dahil değildir).

Ucuz FELYBY 3 Milyon Kablosuz Fare Anti Parmak Izi Akıllı USB Profesyonel Oyun bilgisayar için fare Ofis Oyun Yüksek Kalite, Yüksek Kalite FELYBY 3 Milyon Kablosuz Fare Anti-Parmak Izi Akıllı USB Profesyonel Oyun bilgisayar için fare Ofis Oyun Yüksek Kalite, Çin Fareler Tedarikçiler