HDP818 yedek parça Versiyonu B ve Sürüm Bir yedek bıçaklar, pil, kablo, şarj cihazı

₺109.18

Yeni ürün

Stokta var

terbiye Kaplı plastik
Marka Adı KEJIN
Model Numarası HDP 818
pruner Türü baypas
Budama Aracı Türü bahçevan
malzeme Maden
özellik Anti-Slip Tutuş

Yüksek imitasyon ürün vardır dışarı geliyor. Lütfen kaydetti HDP makinesi doğrulanmış de İtalya beri 2015. En yüksek kalite ve üretim Avrupa standardı temsil. Diğer ürün sadece başlangıç 2019 yılında Çin. Lütfen kaydetti çin'de geçiş testi birçok ürün vardır. Ama çok az hak ürün geçebilir Avrupa testi. HISEED seçin sağlamak için en kaliteli ürünleri.
HDP818 yedek parça Versiyonu B ve Sürüm Bir yedek bıçaklar, pil, kablo, şarj cihazı Sevgili müşteri, yedek parça linkler HDP818 modeli için olduğunu. Lütfen kaydetti pruner iki versiyonu vardır, Sürüm Bir ve Sürümü, B. Müşteri kendi pruner için parçaları karşılaştırın lütfen. Ve satın alma yedek parça sağ versiyonu Eğer bu aynı, ücretsiz yapmak için satın alma sipariş. Belirsiz bir şey varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin seçmek için sağ sürümü yedek parça. Müşteri sipariş pruner yedek parça ile birlikte, hızlı kurye ile birlikte sevk edilecektir. Eğer sadece yedek parça, onlar yavaş post office tarafından sevk edilecektir. Ve kargo ile birlikte pruner seti, alıcı indirim olacak, lütfen temas satıcı. 1. HDP818 2017 B versiyonu pruner yedek parça, bıçakları (çifti) 2. HDP818 2017 B versiyonu pruner yedek parça, pil (parça) Biz sipariş müşteri öneririz yedek pil için yeni pruner. Çünkü her pil var garanti bir yıl. Doğru günlük bakımı pil gerekir anddischarged doğru ve zaman içinde. Ekstra pil yol açacaktır değil-yeterince serbest pil neden olan, pil hacmi azaltmak. Ve pil ömrünü daha kısa olacak. Eğer öyleyse budama çalışma değil 24 saat çalışma başına gün. Sipariş gerek yoktur yedek pil. 3. HDP818 2017 B versiyonu pruner yedek parça, kablo/kurşun (parça)

Ucuz HDP818 yedek parça Versiyonu B ve Sürüm Bir yedek bıçaklar, pil, kablo, şarj cihazı, Yüksek Kalite HDP818 yedek parça Versiyonu B ve Sürüm Bir yedek bıçaklar, pil, kablo, şarj cihazı, Çin Budama Araçları Tedarikçiler